İzmir, büyük kitap buluşmasına hazır

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı için geri sayım başladı. Fuar, yazar ve yayınevlerini okuyucuyla buluşturup yayıncılık sektörünü tüm bileşenleri ile bir araya getirecek. 250’ye yakın yayınevi ve kurumun katıldığı İZKİTAP; dopdolu etkinlik programı, imza günleri ve söyleşilerle 28 Ekim – 6 Kasım 2022 tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştiriliyor.
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ ve SNS Fuarcılık tarafından fuarizmir’de gerçekleştirilecek İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı önümüzdeki hafta kapılarını açacak. İZELMAN A.Ş. ve Yayıncılar Kooperatifi (YAYKOOP) desteğiyle yazar ve yayıncılarla kitapseverleri bir araya getirecek ve sektörü buluşturacak fuar, 28 Ekim 2022 Cuma günü kapılarını açıyor. Yazarlar ve kitap tutkunlarının buluşma noktası olacak fuar boyunca, yazarlarla söyleşiler, imza günleri, paneller ve etkinlikler gerçekleştirilecek. İZKİTAP – İzmir Kitap Fuarı’nın “Onur Konuğu” Sorbonne Üniversitesinde Türk Edebiyatı dersleri veren yazar ve akademisyen Nedim Gürsel olacak. Nedim Gürsel, 29 Ekim günü gerçekleştirilecek söyleşide ziyaretçilerle buluşacak.
Yıl içerisinde 30’un üzerinde fuar ve etkinliğe, yerli yabancı binlerce katılımcı ile ziyaretçiye ev sahipliği yapan fuarizmir, 119 bin 400 metrekare açık ve kapalı sergi alanı, seminer salonları, kafe alanları, 2 bin 500 araç kapasiteli ücretsiz otoparkı, servis olanakları ve sahip olduğu pek çok imkân ile yayıncılık sektörünün tüm bileşenleri, sivil toplum kuruluşları ve kitapseverleri 28 Ekim – 6 Kasım 2022 tarihlerinde ağırlayacak. Fuarı, 10 gün boyunca 10 binlerce kitapseverin ziyaret etmesi bekleniyor. Saat 10.00 – 22.00 arasında ziyarete açık olacak fuarla ilgili etkinlik, söyleşi, imza günü takvimi ve daha fazla bilgi, https://www.kitapizmir.com/ adresinde yer alıyor.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on whatsapp
WhatsApp