Kitap Adı : Yaralı
Yazarı : Kahraman Tazeoğlu
Kitap Türü : .
Basın Evi : .
Telefon : -
Oylanma Sayısı : 0 Oylama Puanı :

Tazeoğlu'ndan
yeni bir roman

Kitaplarıyla okurlarının gönlünde yer eden, farklı bir okur kitlesine kitapları sevdiren ve yeni bir okur kitlesi yetiştiren Kahraman Tazeoğlu son romanı "Yaralı" ile kendi çıtasını biraz daha yükseltti. Kahraman Tazeoğlu'nun merakla beklenen romanı "Yaralı" Destek Yayınları'ndan çıktı:
Bazı yaralar sardıkça kanar. Kiminin çöle döner yüreği, kimi içinde bir yanardağ saklar. İki tür aşk romanı vardır. Biri aşkla yazılan, diğeri ise aşkı anlatan. "Yaralı" iki türü de kapsıyor. Aşkı aşkla anlatan şiirsel bir roman. 
Acemi aşklardan hakiki aşka açılan kapıları, aşkın dikenli yollarında yürümenin derin acılarını ilk sayfadan son sayfasına kadar şiirsellikle anlatıyor. Okurunu aşk acılarının en derin mahzenlerinden çıkarıp, büyülü bir dille açtığı gizli dehlizlerden hakiki aşkın erdemli mutluluğuna kadar götürüyor.
Aynı kaderin farklı yaralarıydık onunla. Her şey bir cümleyle başladı. Bizi kelimeler buluşturdu. Bazen bir cümle hayatı değiştirmeye yetiyor. Yaradan fışkıran bir cümle başka bir yaralıyı sana çekiyor. O da seni arıyor bilmeden. Ama yarasına bağlanıp öyle sırt çevirmiş ki aşka, bulduğunda bile inanmıyor.
Aşk yaraları tekrar tekrar kanayan Kaan ve Lavin'in büyüleyici aşk hikâyesi, şaşırtıcı kurgusu ve arka arkaya gelen sürprizleriyle okuru sürüklüyor.  Aşka, kadere, hayata ve ölüme iki dünyadan bakan bu roman, katman katman örgüsüyle okurunda bambaşka bir iz bırakacak bir anlatıma sahip. Kahraman Tazeoğlu'nun "Yaralı"sı, bir solukta bitirilip, zaman içinde bir kaç kez daha okunacak türden bir roman.

Destek Yayınları
Tel: (0212) 252 22 42

   
 

yorum ekle