Eklenme Tarihi : 2/14/2017

Okurlarıyla buluşacak


Beyoğlu'nun en güzel sohbeti


Ünlü romancı Ahmet Ümit, “Milliyet Sanat Buluşmaları” kapsamında Demirören İstiklal’de “Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu” etkinliğinde okuyucularla bir araya gelecek


Kitap okumayı, tiyatroyla, sinemayla, sanatla ilgili aktivitelere katılmayı sevenler için Milliyet Sanat ve Demirören İstiklal işbirliği yaparak yeni bir etkinliğe imza atıyor. İlki 18 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek olan “Milliyet Sanat Buluşmaları” isimli etkinlikler bundan böyle her ay Demirören İstiklal’de olacak. Her etkinlikte sanat dünyasının önemli bir isminin ağırlanacağı buluşmaların bu ayki konuğu uzun yıllardır yazdığı polisiye romanlarıyla büyük bir hayran kitlesine sahip olan, kitapları şatış rekorları kıran, Türk edebiyatının usta kalemlerinden Ahmet Ümit. 

“Beyoğlu Rapsodisi”nden “İstanbul Hatırası”na, “Sis ve Gece”den “Beyoğlu’nun En Güzel Abisi”ne ve “Elveda Güzel Vatanım”a kadar 20’den fazla kitap yazan Ümit, kitapseverlerle saat 17.00’de bir araya gelecek. İstanbul’u ve Beyoğlu’nu çok iyi bilen Ümit’in söyleşisinin başlığı da “Bir Roman Kahramanı Olarak Beyoğlu” olacak. Katılımcılar etkinlikte usta yazarla samimi, sıcak bir sohbete dahil olmanın yanı sıra etkinlik sonunda kitaplarını imzalatma fırsatı da bulacaklar. 


Kaynak: Milliyet Gazetesi